MKSZ

Rybnik

Aktualności

I Rybnicki turniej o szczupaka

I RYBNICKI TURNIEJ O SZCZUPAKA

Komunikat organizacyjny

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR
Miejski Klub Szachowy w Rybniku

TERMIN

03.04.2021, godzina 10:00

PLATFORMA
chess.com – należy dołączyć do klubu MKSz Rybnik

MIEJSCE ZAWODÓW
Turnieje są otwarte dla wszystkich chętnych, nie ma wpisowego.
Do klubu MKSz Rybnik na platformie chess.com zostaną przyjęci zawodnicy, którzy posiadają konto z podanym własnym imieniem i nazwiskiem (nick jest dowolny, ale należy uzupełnić rubryki Imię i Nazwisko). Ze względu na konieczność weryfikacji prosimy o dołączenie do klubu do piątku 02.04.2021 do godziny 20.00.

SYSTEM ROZGRYWEK
Turnieje zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 11 rund.
Tempo gry: 5min + 3s/pos.
O kolejności miejsc decyduje liczba zdobytych punktów, a w dalszej kolejności punkty pomocnicze wg algorytmu na stronie. Zawodnicy uczestniczący w turnieju zobowiązani są przestrzegania zasad fair-play i deklarują brak pomocy osób trzecich oraz korzystania z silników komputerowych bądź innego wsparcia w trakcie rozgrywanych partii. Ostateczne wyniki zostaną podane po weryfikacji Anty-Cheatingowej.
Organizator ma prawo zdyskwalifikować zawodnika z tych i kolejnych zawodów za używanie niedozwolonego dopingu, po uprzednim sprawdzeniu jego partii, oraz ma prawo do podania tego faktu do publicznej wiadomości.

NAGRODY
1. miejsce: statuetka szczupaka, symbolu miasta Rybnik

1. miejsce w kategorii do lat 10: statuetka szczupaka

1. miejsce w kategorii do lat 14: statuetka szczupaka

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Ostateczna interpretacja komunikatu należy do organizatora.
Wszelkie reklamacje wynikające z problemów technicznych związanym z używanym sprzętem, dostępem do Internetu oraz problemami platformy turniejowej nie będą uwzględniane.
Uczestnictwo w turnieju jest równoznaczne z akceptacją zapisów Komunikatu Organizacyjnego.

Organizator                                                                                                                                                                                                                                 Sędzia Główny

Kacper Tomaszewski                                                                                                                                                                                                          Patrycjusz Cieślak

tel. 535812121                                                                                                                                                                                                                           tel. 691210297

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *