MKSZ

Rybnik

Aktualności

Zuzia i Lena finalistkami Mistrzostw Polski w 2020

Zuzia Gaszka i Lena Seemann wywalczyły awans do Mistrzostw Polski Juniorów w 2020r.

Na zakończonych Mistrzostwach Międzywojewódzkich Juniorów OP-SL  Zuzia, startując z młodszego rocznika, wywalczyła drugie miejsce i pewny awans! Lena w grupie D-9 zajęła 5 miejsce i tym samym wywalczyła swoje miejsce w finałach!

Gratulacje!!

Nie mniej dzielnie walczyli pozostali zawodnicy MKSz Rybnik: Mateusz Oleś w grupie C-9,  Maciej Jendrowiak, Marcin Rzepka, Stanisław Potyra w grupie C-13. Do awansu tym razem troszkę brakło, ale zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje w kolejnych zawodach.

Kolejna szansa na awans już niebawem – w dniach 9-16.11.2019r. w Ustroniu-Jaszowcu odbędą się PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SZACHACH.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *