MKSZ

Rybnik

Aktualności

Zagraj w Mistrzostwach Polski!!…ale najpierw eliminacje!

Niedawno wspominaliśmy o Honoracie, która wciąż przebywa w dalekich Indiach na Mistrzostwach Świata. Zapewne wielu z Was zastanawia się, jak wyglądała jej droga na ten szczyt, a odpowiedź jest bliżej niż myślicie.

W niedalekiej przyszłości odbywają się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Półfinały Mistrzostw Polski. Uzyskanie dobrego wyniku w tych turniejach zapewnia miejsce na Mistrzostwach Polski, dzięki czemu dołączycie do już szerokiego grona naszych finalistów:
Poli Seemann
Gabi Króliczek
Kuby Seemann
Tomasz Posłuszny
Krzysztof Oleksy
Honorata Kucharska
Mikołaj Nowak

Taka okazja trafia się tylko raz w roku, dlatego nie myślcie, działajcie! Może w Was jest przyszły GM?!

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *