MKSZ

Rybnik

Aktualności

Henryk Banasik

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci kol. Henryka Banasika. Był znanym i cenionym przez całe środowisko szachowe szkoleniowcem. Członek i działacz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry od 2008 r. W 2010r. ukończył kurs instruktorski i od tego czasu był trenerem juniorów Strzybniczanki. Na Śląsku drużyna pod jego kierunkiem regularnie zajmowała czołowe lokaty, w tym w 2017 roku wygrała Extraligę Śląską Juniorów, a w 2018 zdobyła wicemistrzostwo tych rozgrywek. Indywidualnie juniorzy pod jego kierunkiem wielokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów Śląska.

Rodzinie i przyjaciołom w imieniu Zarządu Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik, jak i wszystkich zawodników składamy wyrazy głębokiego współczucia.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *