MKSZ

Rybnik

Aktualności

Sukcesy zawodników MKSz Rybnik – ferie 2022

Nasi zawodnicy nie odpoczywają w ferie 2022. W czasie przerwy szkolnej „od zdalnego” odbywało się kilka zawodów szachowych.

XXI Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Raciborza odbył się w dniach 12.02-18.02.2022r. W głównym turnieju OPEN FIDE w Raciborzu brali udział nasi (już) seniorzy, zajmując wysokie miejsca w końcowej klasyfikacji: Kamil Grochol – 9 miejsce 6pkt/9rund Antoni Fritz -16 miejsce 6pkt/9rund

W ramach Turnieju w Raciborzu w dniach 19-20 odbyły się turnieje dla juniorów – do lat 9 i 12. Fantastycznie zaprezentował się Mateusz Oleś wygrywając turniej do lat 12 (zdobył 6 pkt na 7). W grupie do lat 9 MKSz Rybnik reprezentowała Maria Kopiec.

 

X Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy” przeprowadzono w dniach 12.02-18.02.2022r. W turnieju OPEN reprezentowała MKSz Rybnik Gabriela Króliczek zdobywając 5,5/8. Dodatkowo w ramach festiwalu odbył się turniej szachów błyskawicznych gdzie Gabriela zajęła 2 miejsce wśród kobiet.

  

40 Jubileuszowy Turniej MOKATE odbył się 20.02.2022r. Najlepszy wynik spośród zawodników MKSz Rybnik uzyskał Kamil Grochol zajmując 11 miejsce, wśród kobiet 3 miejsce zajęła Gabriela Króliczek. W zawodach brał również udział wieloletni Prezes MKSz Rybnik Piotr Bobrowski.

   

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *